Отчеты

Написал: Mishanja

Тростян 11.12.2005

2005-12-12

УРА! нарешті нормально покатався:)))) .Як завжди все почалось з поїзда Львів- Мукачево /images/themes/s/5629_1.jpg всі уважно спостерігали через вікно картину "У пошуках снігу" . Коли підїжали до Славського він таки зявився за вікном... :))). Приїхавши вийшли з поїзда з усмішками на обличчях і швиденько "побіжали" на Тростян! Все було дійсно так, як написано на головній./images/themes/s/5629_2.jpg Ясне небо, сонечко приємно світить, морозець пощіпує, сніжок такий пухкий, рівненький невкатаний цельнячок /images/themes/s/5629_3.jpg, мінусом була тільки черга на підсадці, в якій був помічений соліст групи "Плач Яремії" Тарас Чубай (сфотографувати нажаль не вдалось, вже підходила черга і не залишилось часу щоб витягнути фотоапарат) , який як і всі інші лижники, бордери - тихенько з усмішкою чекав у черзі поки на гору не піднімляться всі трускавецькі печіночники :) . Десь у обідній час якийсь чоловяга, який на горі прийняв забагато всіляких цікавих напоїв, спускаючись на кріселці вниз захотів зійти пошвидше, що йому і вдалось, він гепнувся з крісла на висоті метрів 3-4 (цього нажаль теж сфотографувати невдалось ), відважні бугельщики з неохотою, але з відчуттям обовязку побіжали взнати як чоловяга себе почуває... серйозних травм здається у нього не було, ходити так сяк він принаймі міг.

Одним словом день вдався, погодка супер, сніжок, сонце, морозець! хто не поїхав заздріть!/images/themes/s/5629_4.jpg ХОЧУ ЩЕ!!!


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 2. Страниц: 1

Автор

Сообщение

dem

Добавлено: 2005-12-12 23:31:11

В этой связи вообще непонятно, почему подъёмники не работали? :/
По отчёту - молодца!
Мы, наверное на 24-25.12 на выходные поедем катнуть. Надеемся подъёмники будут работать :)))

Mishanja

Добавлено: 2005-12-12 23:35:06

2 dem:
дякую! на рахунок підйомників абсолютно згідний! на мою думку була достатня кількість людей, щоб запустити підйомники, якщо не всі, то декілька можна було!

К списку тем

Всего ответов: 2. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте