Форумы/Лыжный

Написал: lorlik

Славсько,підйомники

2005-12-12


Шановні лижники та бордери. Кожен рік в Славсько з підйомниками одна й та сама картина: безкінечні черги, купа "блатного" народу, ранішні спостереження на крісельці протягом першої години після включення підйому сумок із харчами і дровами, потім людей, що їздять за цими сумками, потім вікон, дверей(на ці вихідні), та інше. А ми як бидло маємо стояти по годині - півтори в черзі. На ці вихідні в неділю був повний аут. Приїхали на крісло близько 11, встигли спуститися один раз на підсадку, простояли там близко години, - пройшло одне - два крісла, затім поїхали вниз, мали квитки, але нам показали на чергу з екскурсантів мабуть на півтори години, то поїхали назад в Славсько, а повернулися на гору вже о третій - нарешті підйомники були вільні. Я розумію, що треба возити і екскурсантів, розумію, що обслуга теж повинна піднятися на гору, але чому не можна все це нормально зорганізувати?То може досить все це поносити на форумах?,може хто має реальні пропозиції щодо цього?- бо скільки воно буде тривати, доки будемо бидлом? Вже пять років поспіль(що спостерігаю сам) одне й те саме з різними варіаціями - може досить?


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 1. Страниц: 1

Автор

Сообщение

Torsteyn

Добавлено: 2005-12-19 21:45:16

О наболевшем. Полностью согласен с Вами. За три сезона, которые я посвятил Торостяну, вынужден признать, что сервис и цены просто кошмарны. Я для себя выбираю как альтернативу Польшу. (а может потом и Словакию )
Координально повлиять на менталитет руководства боюсь не получиться. Если только все лыжники забъют на Славское и объявят им байкот. Но вряд ли эту идею поддержат в массах. Все равно кто -то приедет впервые, и на нем оторвутся по полной....

К списку тем

Всего ответов: 1. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте