Отчеты

Написал: Porter

Поїздка на К5-ту у вівторок 07,02,2012

2012-02-09

На улюблену гору Тростян прибули у вівторок 7-го числа вранці. Черг не було, снігу маса, задоволення ще більше. На центрі було на диво мало горбів, мабуть, ретрачили на передодні. Трохи дошкуляв сильний вітер на вершині. Зате, він гарно "ретрачив" траси :) а на верху гори намітав мальовничі хребти (ки). Видовище неймовірне! Лижна маска вирішувала проблему вітру на усі 100 %.
 Захотілось екстріму, вирішили їхати на південь, на К5-ту трасу. Питаємо бабок, чи їхав хто туди - кажуть що їхали. Питаюсь чи вернулись - сміються :) Виявилось, що їхав там один єдиний заєць. Його сліди плелися шнурочком рівно по середині дороги аж до полонини :) Ніхто тудою не їждив досить давно... Причому ні на лижах ні на снігоходах. Йшли по цілині, краєвиди просто казкові, словами того не описати. По дорозі дуже багато повалених дерев :( Завдяки великій кількості снігу, деякі вдавалось об їжджати через верх! Деякі ж прийшлося попідниз чи боком. Чуть зблудили при заїзді з полонини до лісу (на ліво) але швидко вернулись на трасу. Потічка навіть не видно - усе замерзло і замело. Підніматись до кріселки по глибокій цілині було важко. Спуск до підсадки зайняв годину часу а може й чуть більше. Втомились, зате отримали массу задоволення і адреналіну.
 По обіді поїхали з Заходу на Північ. Як тільки минули мостик нижче Північного бугеля, мотор на витягу підступно замовк... Черги не було, стояли саме біля турникету. Динамівці забігали. Спочатку просто, потім з викрутками а з годом з дротами і драбиною... Казали, "Свєта нєту, нада свєта".
 Свєту в черзі ми найшли однак це мало допомогло... :) Сказали, що хз коли полагодять і 3,14здуйте пішки догори. :( На цей момент кількість люду у черзі дозволяла зрівняти базу Динамо з землею. Нарід, гнівно бормочучи, ломанувся догори... Пішли і ми, вже вдруге цього року :( 
 Поки розгніваний натовп штурмував будку - касу, мій організм намікнув, що зробив лише 8 спусків і йому мало :) Поїхав на бугель.
 Спустившись, побачив, що надов домігся когось з адміністрації Динамо, і купкою розказував йому що думають про якість сервісу та надійність техгніки на горі. Ви коли небуть бачили як на жменю насіння налітає зграє голодних голубів? Довго вони клювали динамівця... Однак, на диво, гамір утих і почався "дєрєбан компенсації". Якби хтось сказав, то я б не повірив, що з динамо смертні можуть щось вибити! Із розмов зробив висновок. що їм кинули якусь суму а вони уже її між собою ділили. Вроді як вдалось повернути чуть більше половини вартості абонементу денного.
Нам же з друзями нічого не перепало, ми спостерігали за подіями з бобіка чекаючи його заповнення. Проте, це нас не турбувало. Ми уже звикли до особливостей Тростяну, піших прогулянок, стрибків з кріселки ітд. День був чудовим!


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 3. Страниц: 1

Автор

Сообщение

morozovskaya

Добавлено: 2012-02-09 10:59:16

отлично написано :), особенно порадовала метафора про семечки и голубей, представила картину и поняла, что она вызывает улыбку удовлетворения! Жаль в отчете нет фотографий, не хватает...

dem

Добавлено: 2012-02-09 13:36:59

спасибо, отчёт улыбнул :))

Porter

Добавлено: 2012-02-09 16:11:48

Фотки... Щось ніяк з двіжком сайту не розберусь... Автологін мене не памятає, збереження паролю в опері не паше, редагувати не можу, щоб помилки виправити :( Навіть автокорекція по словнику в опері не працює...  Сюди, наче, фотки можна прикрутити тільки як посилання.
 Куди можна фотки викласти, щоб без додаткового реєстрування?

К списку тем

Всего ответов: 3. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте