Услуги/Другие

Написал: YURA

ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЙ ЧАН И ФОРЕЛЬНОЕ ХОЗЯЙСТВО В КОРОСТЕНЕ

2009-04-10

На березі річки Бутівля у Сколівському районі Львівської області знаходиться унікальний лікувально-розважальний комплекс «Золота Форель»/images/themes/s/5454_2.jpg. Розташований на базі одного з найкращих форельних господарств України, комплекс пропонує високоякісний відпочинок та оздоровчі процедури /images/themes/s/5454_1.jpg .

Особливу увагу привертає лікувально-оздоровчий чан /images/themes/s/5454_5.jpg. Цілющі властивості води допоможуть у лікуванні нервової, серцево-судинної систем, посприяють у відновленні опорно-рухомого апарату, зміцнять щитовидну залозу.
Мінеральна вода, що використовується у чані, містить сірководень та рекомендована Українським Науково-Дослідним Інститутом Медичної Реабілітації та Курортології для зовнішнього та внутрішнього застосування. Процедура проходить на відкритому повітрі і сподобається усім членам Вашої родини.

У чані Вам запропонують чай та приготовану на мангалі форель, яку ви можете спіймати власноруч /images/themes/s/5454_4.jpg .
Риболовля форелі зацікавить не тільки чоловіків і жінок, а й малечу, адже риба тут є завжди. Вам нададуть все необхідне: вудочки, підсаки, відра. Приємно також і те що вам доведется розрахуватись лише за вагу живої риби. За Вашим бажанням рибу можуть приготувати на відкритому вогні і подати разом з овочами.

Варто зауважити, що тількі у свіжо приготовленній форелі міститься близько 98% легкозасвоюваного білка, велика кількість поліненасичених жирних кислот, які мають протизапальний ефект та снижують ризик серцево-судинних захворювань. Поліпшення мозкової діяльності та сприяння зниженню ваги робить форель привабливою для здорового харчування.
Вартість 1кг виловленної форелі 90грн.
Вартість чану 200грн. за годину.
Найсмачніша риба та чан чекають на Вас щодня за адресою: с. Коростів, Сколівський район, Львівська область. (45 км від Трускавця)
Інформація та запис по телефону: 80503125944
80679270551К списку тем

Логин : Содержимое

Всего ответов: 0. Страниц: 0

Автор

Сообщение

Ответы отсутствуют

К списку тем

Всего ответов: 0. Страниц: 0

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте