Отчеты

Написал: almaz

Особисті враження від Львову.

2004-05-12

Ну от, враження "переварені" успішно, можна ними і поділитись з громадою :)
Зібрались на вокзалі, чекали Декстра... нетерпляче чекали... усі вже знайомі, а тут така галаслива (на форумі) персона - "дайте ж хоч за горло потриматись!" З’явився - переконались - такий він і в житті... метушливий :)
Загрузились у вагон, Декстра продовжував радувати типа наївністю, але вже провідника...їхав бо він в 7 вагоні, а квиток пред"явив у 2-му: "поїзд же один!" Поляна, як довів досвід, повинна купуватись на загал, так як апетит приходить під час їжі, а щодо випивки, то він (апетит) взагалі погано вгамовується. Всі сподівання щодо взятого з собою кожен перевиконав, на стійкій позиції щодо цього залишилась тільки Julika - тільки сир і вино! Знову ж вразив Декстра, який до того вважав, що він не їсть в поїзді ;))) Загалом про завзятість НАШИХ може свідчити такий факт: поряд їхали військові з ВУЗУ на польові навчання - народ молодий, гарячий... врешті решт просили дати хоч декілька годин поспати, аргументувавши тим, що не зможуть поцілити в жодну мішень після поїздки.
Приїхали. Ну добре - не було доріжки з оркестром, але навіщо ж було таку мряку замовляти? Почали мокнути, проте не кисли! Познайомились з Юрою (після нічної зміни він виглядав не набагато краще нас після поїзда :)) В оправдання стихії типа дощу було сказано: "Якщо Київ - то серце України, то Львів - то сечовий міхур", тобто до нашого приїзду готувались всі, і природа теж підготувала львівську відзнаку :) В готелі нас не поселяли так як приїхали зарано, та вже за те дякувати, що хоч речі дали залишити.
І ось ми у Львові! Сім годин ранку, вихідний, дощ, народ голодний і з останніх сил бореться зі спрагою... Кафе ще зачинені :( Трамвай довіз до центру - нічого не поробиш... гуляємо. Парасолі, майже пусті вулиці. Кожен згадує місцеві визначні місця. Місце Сусаніна почергово займали Провокатор&Belaja (інші доповнювали по можливості). Вибились із сил в пошуках відчиненого кафе, знайшли – потім дещо пошкодували, але то дріб’язок! Ходили по центру міста, дивились „арсенал”, заходили в музей-аптеку – купили „залізне вино”, виявилась ще та гидота, але кажуть, що корисна, і т.д. О 14 почалась замовлена Юрою заздалегідь екскурсія, що цікаво екскурсовод (а згодом і решта) впізнавала нас по блакитним (основний колір сайту) хустинам, котрі у кожного киянина були пов’язані на приклад піонерського галстука – так і в натовпі губитись важче. Приєднався Rain – чудовий сонячний такий хлопчина, не дивлячись на суто львівський нік :)Ось тут і почалось ДЕЖАВЮ :) Ходили „135 раз останній” навколо центру, але ще до того ж слухали цікаві подробиці про те, що споглядали. Архітектура, хотілось би зазначити – це щось! Що не будинок – витвір мистецтва! Але основними пам’ятками виявились собори – от у кого – кого, а у церкви завжди було досить коштів на будівництво вишуканих храмів. Вузенькі вулички... бруківка... вражає! Дуже неприємно вразило те, що у Львові частіше можна почути російську мову!!! Почали прислуховуватись: дуже багато туристів – це правда, проте бабуся з собачкою – здається місцева, офіціанти в цукерні навіть між собою спілкуються російською, і т.д. – ПРИКРО!
Надвечір ноги вже не носили, тому ми з Валерою не пішли на вечерю, а купили рибки, пива і посиділи біля озера за готелем. Готель звісно не *****, але переночувати можна. Переночували. Вранці вибрались з готелю, зустрілись нарешті з Гангстером (була вражена коли дізналась, що на форумі справляю враження швидше хлопця ніж дівчини і наразі Гангстер був здивований, що Алмаз – це дівчина :)), чудово поснідали-пообідали в кафе „Золотий вепр” – залишились пречудові спогади: інтер’єр, атмосфера, страви... Провештались годину по Личаківському кладовищі. Напевно у всьому Львові не знайти стільки скульптур – витворів мистецтва, як на кладовищі! Велично! А ще там дуже багато великих-превеликих равликів! Видерлись таки на Ратушу, 400 східців – це такий дріб’язок в порівняні з тою насолодою, яку отримуєш на верхівці!!! А головне - навколо такі вже знайомі до болю (переважно в ногах) вулиці, площі, споруди, пам’ятники ... Біля пам’ятника Міцкевичу згодом зустріли Тараса ака Тарамон. Які вони все ж молодці, що знайшли час і поблукали з нами по місту! Величезне їм за то спасибі! Хлопці - ви найкращі!!!
Стрийський парк такий чудовий, що навіть і виходити не хотілось назад у місто. Блукали, спілкувались... Згодом повечеряли перед дорогою, і що головне – настільки вже звикли за два дні блукати пішки, що на вокзал вирішили йти таки ніжками! Салют був як ніколи доречним – наче насправді це Львів нас проводжає :) Дорога назад виявилась набагато спокійнішою, а особливо для нас з Валерою, так як ми майже відразу завалились у своєму купе спати. Загалом ВСЕ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ!!! І дійсно дуже багато залежить від компанії – от що-що, а компанія у нас підібралась просто СУПЕР!!! Я так вдячна Тростяну, Юрі і його дітищу - trostian.com, що знайшла стільки класних друзів! УСІХ ЛЮБЛЮ!!!!


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 22. Страниц: 1

Автор

Сообщение

dem

Добавлено: 2004-05-12 19:22:01

Щодо воєнних - це точно, було :)))) Десь у пів на четверту після "обильного возлияния" вирішили, що треба преободритись. Mavr пішов замовляти у провідника чай та каву. На цей момент вся наша братва вже спала. "Бодряки ловили" Mavr, dem, Belaja, Provokator und lasto4ka. Після повернення до нашого купе Mavr намагався розповісти наступне: "Я пришол к проводнику. Грю, здрасте. Вид у него был не очень, видать смирившись с тем, что нас не угомонить, он мирно посапывал сидя, подперев голову рукой. Я сказал, мол, два кофе и один, чай. Проснувшись и видимо не сразу сооброзив где он находиЦа, проводник с минуту смотрел на меня непонимающими глазами. Спустя минуту он-таки пришёл в себя и спросил, мол, в какое купе? Этот вопрос поставил меня в тупик, ибо я напрочь забыл наш номер. Я сказал, мол, третье или четвёртое, точно не помню. Проводник выдержал паузу и с уверенностью уточнил, мол, четвёртое стопудово, кто ж ещё будет заказывать чаёк и кофеёк в пол четвёртого".
Вот і уся історія. ЗдаєЦя скількі чіасу треба на те, щоб її розповісти? Хвилина? Дві? Ні! Практика довела, що історію цю Mavr розповідав хвилин десять, якщо не більше. Причому, наприклад після слов "здрасте" у lasto4ka почався нервовий зрив :))))) Її сміх заразив нас усіх. Ми почали реготати на весь вагон :))))) Mavr намагався усіх заспокоїти, та продовжити історію, але марно. Періодично йому вдавалося продовжити історію кількома словами, але знову lasto4ka смієЦя неначе в останнє, за нею регочуть усі :))))) Де що було заснято на відеокамеру. Коли переглядали - реготали до болю у животах :)))))) Лягли спати десь о четвертій. Підйом о п`ятій. Можна собі представити, наш вигляд, коли ми вийшли на перон. До обіда мучала спрага та бодун :))))))))

mavr

Добавлено: 2004-05-12 19:57:53

Что самое интересное это то, что когда мы смотрели "отснятый ночной материал" оказалось lasto4ka так и не поняла тогда о чем речь :)))))

Olya

Добавлено: 2004-05-13 00:04:33

2 Almaz: те, що у Львові частіше можна почути російську мову - чому прикро? У Львові, зрештою як і в багатьох містах нашої Неньки живе багато росіян, їм комфортно говорити на російській, це їх вибір. Ніхто нікого не примушує. Головне шоб человек был хорошим, а все решта - мелочи жизни - порозуміємся!

dem

Добавлено: 2004-05-13 07:33:19

Ми звикли що в ваших місцях говорять виключно українською. Ще кілька років тому, усі хто приїзжав зі Львова в один голос говорили, що там треба говорити тількі на українській мові, що там, коли чують російську мову не дуже цьому раді. Мій друг, на російській спитав дорогу до готелю...Послали, геть не в ту сторону. Ми, приїхали до Львова і весь час намагалися спілкуватися виключно українською. Люди, які не знали української - почали потрошку нею розмовляти. Навіть між собою говорили виключно українською. Та бачити у Львові людей які не туристи, а місцеві та спілкуюЦя російською, дійсно було дивно. Невигадана історія, вже описувалась на цьому форумі: під час обіду lasto4ka, яка все життя розмовляла російською, спитала офіціанта "Чи можна у вас палити?". Усі були шоковані, коли офіціант перепитав на російській: "Что? Палить?" (дословно не знаю, бо був за іншим столиком, але суть приблизно така). Такі справи.

Provokator

Добавлено: 2004-05-13 08:44:27

Зупинка 12-го автобусу он там за рогом, але ти уже прийшов....:)

Julika

Добавлено: 2004-05-13 09:30:24

:) Мы просто морально были готовы к тому, что нужно будет объясняться исключительно по-украински, а иначе нас не поймут. Понимаешь, Оль, большинство из нас свободно владеет украинским но не использует его в разговорной речи жизни (разве что когда в Карпаты едешь:)) ) И тут - такой прикол!!! :)) Люди з міста Лева, які у Києві принципово спілкуються виключно українською мовою, не поняли литературной речи Ласточки :)) Кому рассказать - не поверят :)) В общем, все мы люди :)))))

dem

Добавлено: 2004-05-13 10:06:18

-Не пий синку воду з криниці, її маскалі отруїли!
-Что ты сказал дедушка, я не расслышал?
-Я кажу пий, синку, але потихеньку, бо дуже холодна! :)))))))))))))))))

Sera

Добавлено: 2004-05-13 10:07:26

Ребята вы-ж разумные люди, вы-ж свои.., а верите всяким сплетням и слухам (типа американцев, которые считают что у нас по улицам ходят медведи). Во Львове как и в других крупных городах Украины довольно много русскоязычного населения. До недавнего времени тут было много русских школ, поэтому сейчас много молодёжи говорит по русски. А идиотов пытающихся спекулировать на национальном вопросе можно встретить не только на западной Украине.

dem

Добавлено: 2004-05-13 10:10:47

Sera, взял и развеял такую лэгэнду :))))))) В следующий раз приедем, бум, принципиально на украинском изъясняЦа :)))))))

almaz

Добавлено: 2004-05-13 10:17:09

Здається нас не розуміють :( Ми ж не націоналісти, ми якраз самі що не є гуманісти, але, знаєте, так хотілось почути та поспілкуватись хоч у Львові рідною мовою. В Києві бо не на кожному кроці можна почути справді чисту вимову, а суржик так ріже вуха, що краще б взагалі не чути. Ось тому і засмутились. Але ми не нарікаєм!

Julika

Добавлено: 2004-05-13 10:30:48

"Мальчик жестами показал, что его зовут Хуан"

Всё, изьясняемся хоть на китайском, какая в общем разница, главное - взаимопонимание :))

Olya

Добавлено: 2004-05-13 12:21:54

Правду каже Sera! Підтримую на 100%!

Provokator

Добавлено: 2004-05-13 13:05:53

Хто сказав шо ми не націоналісти??? Ще й які:)
А то шо мовне питання надумане то це всі і так знають. Вмикаєш стандартні російські новини в яких ідеться про Україну і одразу вимальовується картина про те як голодний, холодний, обірваний, але дуже самостійний хохол сидить на самий високій сосні посеред лісу з берданкою за спиною та мріє про те шоб вполювати якогось москаля, порубати на мшатки і розкидати по лісу. В проміжках між цим він підступно краде російський газ та недає нікому розмовляти російською мовою.

Sera

Добавлено: 2004-05-13 15:35:46

Мне интересно, а во сколько вам обошлось это путешествие во Львов и где вы ночевали? Чёта никто не упамянул об этом.

almaz

Добавлено: 2004-05-13 15:56:27

Плацкарт стоил что-то около 35грн, отель тоже 35грн с носа + 7 за бронирование в 5-ти местном двухкомнатном блоке (хотя 4 человечка из Киева поселились в от.Львов по 40грн с носа в 2-х местном номере), завтрако-обедо-ужины обходились в среднем до 20-ти грн, а в остальном кто на что горазд

GANGSTER

Добавлено: 2004-05-13 16:05:42

Щодо мовного питання у Львові
Істроїї про те коли питалися дорогу на російській мові а їх посилали в іншу строну я чув багато :) (дорогу ліпше на українській питатись). І знаю пару випадків коли просто посилали, але дуже рідко. Дійсно є у Львові люди які розмовляють російською, хоча таких я чую дуже рідко і не роблю з цього проблеми

dem

Добавлено: 2004-05-13 19:20:36

Взагалі, мовне питання воно існує, але...є міф про те що у Львові ТРЄБА спілкуватися українською, то хай собі і буде. Перед подоріжжю у Львів, нехай хоч українську мову повчать :))))))))))
Щодо вартості подорожі. Так, ціна плацкарту десь 35 грн. Назад їхали як "мажоры" та заплатили за купе, здається 52 грн. з чоловіка. У звязку з тим, що спочатку планувалась подоріж 10 людей було замовлено 10 місць у готелі "Турист" по 35 грн. з носа плюс 7 грн за бронь. Але вийшло так, що приїхало 12 людей. Нам відмовили у розселенні по одній людині в кожний нумер, тому я із своєю жінкою взяли двомісний за 106 грн. на двох. Наразі, це був тримісний нумер, з телевізором (часів, десь кам`яного віку), холодильником (приблизно тих же часів), дві кімнати, два балкони та санвузол. Коротше кажучи, "батька" жив достойно :))))))) Їжа. Десь від 20 до 25 грн зноса в залежності від стану зголодніння. Це з пивом. Все, здається. Тобто, в принципі і небагато на людину виходить.

Belaja

Добавлено: 2004-05-14 00:14:26

экскурсоводом был не только Provokator :((

Provokator

Добавлено: 2004-05-14 08:46:19

Абиделиииии:)))
Само собой, ещё была та женщина с которой договаривался Юра:))))
Ладно, выпишу тебе диплом экскурсовода от международного университета Сунина и подельника его Моисея.

dem

Добавлено: 2004-05-14 09:35:54

И орден Сутулого :))))))))))))

Belaja

Добавлено: 2004-05-14 21:48:02

2Provokator & dem :(((

almaz

Добавлено: 2004-05-16 10:18:56

2Belaja: Вибач засранку! Вже виправилась (можливо запізно, але краще пізно ніж ніколи :) Скліроз, розумієш... а тут ще стільки нових вражень...

К списку тем

Всего ответов: 22. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте