Отчеты

Написал: zhyuli

Львів

2005-05-04

У Львові я не перший раз. А от вражень завжди - як після першого знайомства з цим чарівним містом Лева. Вражає все: архітектура (будинки, пам'ятники), культура, "кавовий аромат" міста і атмосфера. Ті хто вірить у теорію з аурами, мабуть, найкраще знайдуть підтвердження про її існування саме у Львові. Місто оповите чимось...... деж знайти тих слів, щоб описати це таємниче, заворожуюче. /images/themes/s/5576_3.jpg Наче переносишся не просто на якісь кілометри від рідного помешкання, а у інший простір, інший вимір. Ці вузеньки вулички. /images/themes/s/5576_2.jpg Невисокі будинки. Внутрішні дворики. І церкви, собори, костьоли.
Коли я приїжджаю до Львова, то неоднмінно чогось загдую, що я українка. Саме у Львові відчуваеш себе якось підкресленно громадянином України. І хоча в побуті я більше розмовляю іноземними мовами, у Львові переходжу на українську автоматично, і що найбільш вражає - невимушено, легко.
А ще у Львові зустрічаєшся з Богом. Бо Він крізь: в найменших щилинах будинків, на вулиці, високо на Замковій горі, у повітрі, на хмарах у небі, і найголовніше - у людях. Саме тут не треба доводити і переконувати в існуванні божественного.
Львів схожий віддалено на Будапешт, і трохи більше на Відень. Тільки ті закордонні міста надто вже якісь вичурні, надто охайні. Наче макет, бутафорія. А от внутрішнього наповнення, такої атмосфери німа ніде. Я згодна з тими, хто стверджує, що Львів є осередком, центром української культури. Хочете відчути дійсно українське, тоді вам до Львова.
Жалкую про одне, що познайомилася зі Львовом лише три роки тому. Не гайте часу, і айда до Львова. Він красивий завжди, будь якої пори року. /images/themes/s/5576_1.jpg


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 5. Страниц: 1

Автор

Сообщение

dem

Добавлено: 2005-05-04 18:36:58

Первая фотка уматово получилось.

Sera

Добавлено: 2005-05-04 21:14:34

А я цю красу помічаю тільки з чужих фотографій. Бо коли живеш тут і постійно ходиш біля цих архітектурних витворів мистецтва, поступово перестаєш їх помічати....

Premier

Добавлено: 2005-05-04 22:40:49


М-да.. Если б еще водичкой не полили!.. :)) Да?
Ну а если серьезно, всегда всем повторял, что такие города, как Таллинн, Несебр, Прага, Краков...и конечно же ЛЬВОВ - это воистину великие города!

Mishanja

Добавлено: 2005-05-04 23:29:14

2 Sera:
я навчився цю красу помічати і без фотографій, попробуй, коли проходиш вулицями центральної частини Львова... підніми голову і подивись на будинки , зазвичай сама їх краса починається з другого поверха....

zhyuli

Добавлено: 2005-05-05 09:49:42

to Premier: :)))))))

К списку тем

Всего ответов: 5. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте