Отчеты

Написал: igorko

Криниця (Польша) січень 2007

2007-01-17

Це був перший виїзд на зарубіжний курорт. Було бажання їхати в Єгипет серфити, але так як снігу на нашій ненці не нападало, а кататись дуже хотілось то вирішили їхати в Польшу (переважно до січня ми вже так накатуєм:().
Взяти візу у Львові - проблема. Інтернет реєстрація - черга на 1,5 місяця. Благо вчасно зареєструвався. За день кажуть можна зробити в Луцьку. Дружина забирала візу аж 4 січня.
Чому саме Криниця? Недалеко від Львова - 370 км. Там люблять відпочивати самі поляки. Там є гондольна канатка. Там є сніг. Там мало людей. Там дешево.
І ось довгоочікуване різдво. Сідаємо в свій Ваз21043 і їдемо на перехід Смільниця. Черги немає. Поляки питають чого ви мол до нас? ми їм - на лижі. вони - так снігу нема ми - є. Ну от ми і в польші. Цілу дорогу йде проливний дощ. Рухаємся в напрямку Нового Сонжа, потім звертаємо наліво в Грибові. Всю дорогу снігом ані не пахне. І тільки при пїдїзді в криницю появляється сніг.
Селимся в готелі у Боббі по 50 злотих з чоловіка. В номері телевізор, диван , чайник. Так як вже 4 година і покататись не встигаєм(гондола працює до 18год), та ще й йде злива, то їдемо просто в розвідку. Основне місце катання - Яворжина гондола(довжина 2200) працює, сніг є, що і радує. Ще є одне місце - Слотвино. працює бугель і кріселко. Довжина траси порядка 1 км.
Понеділок.
Встаємо зраненька і в 9 год. вже катаємось(абонемент на цілий день 80 злотих, правда після чарівних слів група з києва стає 70, не діяло в наступні дні, бо було дуже мало людей). Сніг злегка підмерзлий, але його є в достатній кількості. Складність траси - середній захід Тростяна. Але за цілий день накатались по самі вуха. Їсти краще внизу( Дешевше і смачніше).
Вівторок
Катаємось вже з 12 по 50 злотих. снігу все ще достатньо правда теплішає +6. Так само і всереду.
В четвер снігу стало зовсім мало працював лише один бугель від верхньої станції по 3 злотих за підйом. Тож катаємось до 12 і виїжджаємо додому.
На кордоні простояли 4 години( поляки ломанулися за водкою і за бензином).
Бюджет поїздки 200 вічно зелених на чоловіка разом з дорогою.
Враження - супер. Друдина за день впевнено стояла на борді і з легкістю підіймалась на тарвлочному бугелі.
Чекаємо снігу. Кості розімяли - хочеться і покататися. Тростян - форева.
П.С. Стежте за дітьми. Не відпускайте їх кататись самих. А то спостерігали такий випадок. В 5 вечора бачу лежить на схилі і не рухається хлопчик років 7-8 на борді. Не може порухатись. Викликаємо рятувальників. Находимо полу пяних родітілей, які на лижах то і не вміють стояти. Маму істеричку яка кричить, що не відпустить дитину в госпіталь, а кричить до дитини всвай і їдь донизу сам. Тата, що бере відповідальність на себе. І рятувальників, які кажуть до дитини лежи і не рухайся і відвозять вниз і дитину і маму за що їм респект.
Також мали брати з собою малечу вчити кататись, але захворіла в останній день. Наступного разу обовязково візьмем.
Висновок хороший курорт як для початківців так і для середнього рівня. Для екстремалів - нецікаво. Типовий сімейний курорт.
Більш детальна інфа про Криницю на скіері і на польських сайтах.: www.krynica.pl www.narty.L.pl


К списку тем

1

Логин : Содержимое

Всего ответов: 4. Страниц: 1

Автор

Сообщение

Sera

Добавлено: 2008-01-22 19:34:35

2igorko на Криниці ще є вечірне катання з 18 до 20-00. І вартість абонементів зменьшується якщо береш на декілька днів і якщо береш на группу. Там доречі є одна чорна трасса, а інші в основному червоні. Класний курорт на декілька днів, особливо мені сподобалось нічне катання, зовсім інакші відчуття.

igorko

Добавлено: 2008-01-22 20:50:16

to Sera в період різдвяних минулих, коли снігу було мало, нічне не працювало і чорна теж була закрита по причині відсутності снігу. Але якщо врахувати, що на інших курортах снігу не було зовсім, то нам ще повезло. Але другий раз туди щось не кортить їхати. Чого не можу сказати про буковель. Купив собі навіть гоночний борд спеціально для буковеля. От і ганяю тепер.

Grape

Добавлено: 2008-01-22 21:04:49

криница - это такое место в Польше, что когда нигде снега нету, то там есть.

JuliKA

Добавлено: 2008-01-23 15:05:30

http://www.trostian.com/see_forum/Polsha,_g.JAvorzhina/2652/0/-1/Polsha,_g.JAvorzhina.html
Отчет по Кринице за март 2006 года...

К списку тем

Всего ответов: 4. Страниц: 1

1

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте