Форумы/Лыжный

Написал: McLone

Бажаєте пройти на лижах Високий Шлях (Haute Route) в Альпах?

2009-09-04

Є такий шлях в Альпах - з Шамоні в Цермат, через перевали та льодовики.
Називається він Haute Route - "Високий шлях" (вимовляєтся як "От Рут").

Є багато його варіацій - класична, Італійська, Verbier Haute Route і т.д. Є також задум пройти цей шлях (у варіації Verbier - це легше, ніж класична) навесні наступного (2010) року. На проходження потрібно 7-8 днів (в залежності від погоди). Загалом потрібно днів 10...

Поки що є два претендента: один з них - я (змалечку на лижах, змалечку freerider, невеликий досвід зимового альпінізму - висоти до 2км), інший - професійний спортсмен (але не професійний альпініст, хоча досвід теж є). Для полегшення безпечної подорожі по льодовикам радять йти втрьох або більше (так буде легше підіймати когось з тріщини, якщо пощастить туди потрапити :-)), тож оголошую розшук однодумців

Вимоги:
- Бажання побачити зблизька найкрасивіші вершини Альп та злетіти з них на лижах, у вихорях снігу (і потоках адреналіну).
- Хороша фізична (та психічна :-)) форма, витривалість (набір висоти за день - до 1км)
- Обов'язково досвід позатрасового катання на гірських лижах (freeride). Ви маєте впевнено себе почувати на любому типі снігу на схилах до 45-50 град.
- Мати (або бути готовим придбати/позичити) відповідне спорядження та одяг (список далі по тексту), вміти ним користуватись.
- Вміти спілкуватись на різні теми, також на англійській, французькій, італійській або німецькій мові (сам я, нажаль, знаю лише першу)
- Мати фінансову можливість поїхати (гадаю, реально влізти у 1.3-1.5к євриків - на день подорожі йде 35-60 євро, не рахучи алкоголю, скі-пасів, витрат в містах та на транспорт, а раунд-тріп Київ-Женева-Київ від Lufthansa наразі вартує $409 економ-класом).

Досвід зимового альпінізму, або альпінізму взагалі, безперечно стане в пригоді (але не є обов'язковим). Взимку плануються тренувальні виходи в Карпати, а саме в Горгани (напевне, Стара Гута -> Максимець через Сивулі), на хр. Свидовець (близько ур. Драгобрат, в програмі, звичайно ж, Жандарми, Близниця) та на Чорногору (я не був на Говерлі, і влітку туди йти відмовляюсь - нецікаво ;-)). Це дасть змогу випробувати свої сили, обладнання та отримати відповідні навики.

Льодовики з кожним роком все менші.
Часу обмаль.
Ми йдемо!
А ви?

Зі мною можна поспілкуватись в icq (UIN 293911) та по телефону (номер повідомлю за вимогою).

Читати:
http://www.tourism.ru/docs/report/ski/53/109/512/
http://cosleyhouston.com/google-earth/haute-route-verbier.kmz (файл для Google Earth)
і взагалі http://www.risk.ru/users/baldas/3613/ та подібні

далі буде...


К списку тем

Логин : Содержимое

Всего ответов: 0. Страниц: 0

Автор

Сообщение

Ответы отсутствуют

К списку тем

Всего ответов: 0. Страниц: 0

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте