Форумы/Знакомства

Написал: Kharkov

АНТИГЕРОЙ и "Белое озеро"

2006-08-31

Читайте все, по ходу разберетесь что к чему :)))


К списку тем

 ‹ 1234

Логин : Содержимое

Всего ответов: 116. Страниц: 4

Автор

Сообщение

JuliKA

Добавлено: 2006-08-31 15:33:56

Токсик - Фемида Тростянкома :)

toxic

Добавлено: 2006-08-31 15:41:47

2JuliKA: :)))))))))))))))))))))))

JuliKA

Добавлено: 2006-08-31 15:52:55

Флора заповідника

У рослинному покриві заповідника переважають болотна рослинність і заболочені ліси. Невеликі площі займає прнбережно водна рослинність. Суходільні ліси є лише на сухих грядах та островах.

Найбільшою цінністю Рівненського заповідника є те, що в ньому представлені болота всіх типів, які тільки є на Українському Поліссі. Найбільшою різноманітністю боліт визначається Білоозерська ділянка. Саме на ній добре представлені болота з багатим живленням низинні (евтрофні). На решті ділянок переважають сфагнові болота: ті, що досягли високого ступеня розвитку верхові (оліготрофні) та менш розвинені перехідні (мезотрофні).

Добре представлені заболочені ліси. Серед них найбільше світлих лісів із покривом з багна болотного, що чергуються з вологими сосновими лісами, рослинний покрив яких становлять чорниця та молінія голуба. Навколо боліт поширені також заболочені березняки. Незначні площі займають соснові ліси лишайникові та зеленомохові на сухих грядах і островах серед болотних масивів.

Кожна ділянка заповідника має свої особливості природних умов та рослинного покриву.

Переброди обводнений болотний масив, за що і дістав свою назву. Він має рідкісний для України хід розвитку периферійно оліготроф ний, тобто розвиток болота, наростання шару торфу, збіднення живлення тут відбуваються від периферії до центру. По периферії переважають перехідні угруповання осоково сфагнових боліт, де ростуть всі рідкісні види флори України: шейхцерія болотна, росичка проміжна, верба чорнична, занесені до Червоної книги України; рідкісні види осок багнова, тонкокореневищна. Рідкісні для нашої країни осоково шейхцерієво сфагнові угруповання урочища Корогод занесено до Зеленої книги України.

У центральній, найбільш обводненій частині болотного масиву зосереджені низинні болота. Тут переважають очерет та осока омська. Звичними є такі болотні види, як смовдь болотяна, вербозілля звичайне, куничник сіруватий.

Лісова рослинність на ділянці Переброди розміщується на невеликих мінеральних острівцях та гривах. Це переважно соснові ліси вересові, зеленомохові з чорницею, брусницею, орляком. Росте в них рідкісний вид плаунових дифизіаструм Зейлера, плямами виділяються ділянки північного виду цінної лікарської рослини мучниці. Переброди у зв'язку із значним обводненням добре збережений масив із цінними флорою і фауною.

Сира Погоня єдиний болотний масив в Україні з горбисто мочажинним комплексом, характерним для північних боліт. На ньому переважають верхові болотні угруповання та рідкісні для території України горбисто мочажинні комплекси, занесені до Зеленої книги України. Горби мають округло витягнуту форму і вкриті пригніченою сосною на сфагновому покриві. Тут ростуть нечисленні види рослин, які можуть витримати ці скрутні умови бідного мінерального живлення та високої кислотності. На горбах поряд з комахоїдною рослиною росичкою круглолистою, журавлиною болотною росте рідкісний вид, занесений до Червоної книги України, журавлина дрібноплода, їй найбільше підходить назва "журавлинка" тоненька, тендітна, з ниточками квітконіжками.

Обводнені мочажини щільно затягнуті сфагновими мохами здебільшого сфагнумом загостреним. На хиткому сфагновому покриві переважають специфічні види рослин шейхцерія болотна, осока багнова. Можна побачити тут і такі північні болотні рослини, як бобівник трилистий, образки болотні. Ділянка Сира Погоня унікальна для території України.

Ділянка Сомине за характером рослинного покриву має основні риси Західного Полісся. Це велика ділянка перехідних боліт, збережена в природному стані. Вона є крайньою південно західною частиною болотного масиву Кремінне, розташованого в межиріччі Леви та Ствиги. Перехідне болото на цій ділянці переривається смугами суходолів та прилеглих лісових боліт. Лісоболотний комплекс прилягає до чарівного озера Сомине типового для Західного Полісся. Є на болоті мінеральний острів Кремінне, вкритий сосновим лісом.

На ділянці Сомине переважають осоково сфагнові болота, трапляються ділянки очеретяно осоково сфагнових боліт. Тут росте багато рідкісних болотних видів рослин: росичка проміжна, шолудивник королівський, лікоподієла заплавна, ситник бульбистий, верба чорнична, хамарбія болотна. Є релікти верба лапландська, осока тонкокорене вищна. Масив Сомине одна з найбагатших у флористичному відношенні ділянок заповідника.

Білоозерська ділянка за своїм характером є комплексною. На ній представлені всі типи боліт, лісова та прибережно водна рослинність. Найбільші площі займає болотна рослинність, що переважає на прилеглому до озера болотному масиві Козина Березина, який займає реліктову долину річки Березини. Колись нею протікали льодовикові води. Нині тут виявлена майже вся гамма болотних угруповань Українського Полісся від осоково гіпнових і до осоково сфагнових. Підвищені елементи рельєфу займають соснові ліси зеленомохові та чорничні, а ще вищі лишайникові, знижені заболочені з багном болотним та молінією. Є острівці ялини європейської, рідкісні для Українського Полісся і занесені до Зеленої книги України. Окрасою ділянки є озеро Біле, яке має карстове походження. Вода його напрочуд чиста й прозора. На дні добре видно майже біле вапнякове каміння, яке і дало озеру таку назву. По його берегах негустими смугами ростуть очерет і куга озерна, подекуди на воді є ділянки латаття білого. Вони занесені до Зеленої книги України. Поєднання соснових лісів, лісових та рідколісних сфагнових боліт, наявність великого мальовничого озера надають Білоозерській ділянці неабиякої цінності для подальших наукових досліджень.

Кількість видів судинних рослин у Рівненському заповіднику ще не встановлена. Орієнтовно вона дорівнює 800 900 видів. Флора нижчих рослин практично не вивчена.

За попередніми даними, у складі флори заповідника зустрічається 20 рідкісних видів, з них 13 занесені до Червоної книги України (їх було названо вище). Крім них, тут росте кілька дуже рідкісних видів, які потребують занесення до Червоної книги України. Це осоки дводомна, тонкокореневищна, торфова, верба лапландська.

Kharkov

Добавлено: 2006-08-31 15:56:25

А можна анехдот сюда втулить нецанзурный?
:))

Che

Добавлено: 2006-08-31 16:01:07

Не стоит

toxic

Добавлено: 2006-08-31 16:03:04

А Джулика - ботаник:)))))))))

Kharkov

Добавлено: 2006-08-31 16:04:00

Жалко, такой классный аннекдот, может для меня сделают исключение! Ну пусть люди поржут, а то все такие сурьезные:))

JuliKA

Добавлено: 2006-08-31 16:07:28

..я в траве не шарю... даже ихтиолог из меня лучше :))

toxic

Добавлено: 2006-08-31 16:07:40

та посмотри, все вокруг только и ржут:), есть топик про анекдоты, тули туда, а маты заменяй приличными словами:))))

toxic

Добавлено: 2006-08-31 16:10:24

2JuliKA: веришь, я по образованию медик и ботаник - а работаю по туризму и корпоративной культуре:))))) в траве тож не шарю. В ихтиологии только в прикладном смысле - люблю рыбу во всех видах:))))))

Julimur

Добавлено: 2006-08-31 16:10:49

2Kharkov: давай свой анекдот!

Julimur

Добавлено: 2006-08-31 16:11:49

2toxic: я тоже рыбу люблю....во всех видах :)))

VVV

Добавлено: 2006-08-31 16:12:43

пусть уже сдесь он пишет Гадя Петрович Хренова

JuliKA

Добавлено: 2006-08-31 16:13:07

...жааареную....
(прячась под стол, уворачиваясь от тапка джулимур)

toxic

Добавлено: 2006-08-31 16:16:18

какое хорошее имя!!!!:)))))))))

Kharkov

Добавлено: 2006-08-31 16:20:36

Ну ладно, только я вас предупреждал что анекдот с матами:))
Анекдот про абстрактное мышление:))
* * *
Отец зажал сына в угол.
- У тебя два яблака, я адно выбрасил к ебеням. Сколько у тебя осталось?
Тихое скуление.
- У тебя было два яблака, я адно парезал на куски. Сколько блять яблок у тебя асталось??
Скулеж, тычки, прижатие к стене.
У тебя было два яблака, я адно сожрал. Слышишь блять, я сожрал одно. Сколько у тебя осталось?
Крик, плач:
- Папа, не надо.
- Нет, надо. У тебя было два яблока, я у тебя вырвал и растоптал одно. Сколько у тебя асталась???
Дрожание, вой, крики, Визг мамы:
- Оставь ребенка в пакое параноик долбанный.
- Он йобнутый. Я меняю условие. У тебя было два яблока, так вот сука, одно сожрал ты. Ты сам его сожрал. Сколько баран я блок у тебя осталось?
-А-а-а. Не бей папа!
- Никакова зоопарка! Никаких гостей! У тебя больше не будет дня рождения! Весь праздник я проведу с тобой уебок. У тебя было два яблока….
- Зина у нас есть яблоки? А? Что? Давай картошки.
- У тебя было две картошки, сукин ты сын блять, Я отнял…. Дай. Дай сюда сука. Я отнял у тебя одну и сожрал. Вот: хря, хря,хря. На, блять смотри, хря.
- Гриша, анна сырая и немытая.
- Похуй, пусть видит, я сожрал с землей одну картошку. Сколько у тебя картошек асталось??
Всхлипывание.
- Посмотри!!! Сколько немытых картошек осталось в твоих ванючих руках??
- Одна-а-а.
- Правильно сынок, а теперь вернемся к яблокам..
- Па-па-а-а-а!!
- - Гри-ша-а-а-а!!!!
- Не реветь! Отвечай! У тебя было два яблока…
- Гриша умоляю.
- Надо! Этот уебок с картошкай ответил правильно. Значит есть надежда. Я развиваю у него абстрактное мышление…….. у тебя было два яблока…
- А-а-а, не надо-о-о-о.
- Гриша, умоляю…..
- Нет. Или он не будет уебаном, или не вырастет вабще. У тебя было два яблока.. Тишина блять! Весь дом молчит! Никто не подсказывает. Я твой папа, отнял у тебя одно из двух.
- А-а-а.
- Я твой отец, из твоих двух отнял у тебя одно…. Стоп! Молчать! У тебя было одно яблоко. Я подкрался и подарил тебе….. Не реветь, я подкрался… сзади.. Нет, я подкрался спереди и подарил тебе второе яблоко. Сколько у тебя осталось?? Блять, я меняю условие. У тебя вабще нет яблок, ты стоишь как придурок, Я незаметно подползаю, и даю тебе, моему любимому сыночку одно яблоко. Сколько у тебя теперь яблок?? Нет, Лучше молчи сука. Откуда у тебя второе яблоко?? Откуда второе??? Я дал тебе одно. Идем сначала. Ты мой любимый сыночек, стоишь как придурок, у тебя нет яблок. вабще ничего. А-а-а. Волки у-у-у. Тут я из леса выползаю. Незаметно подкрадываюсь. Тихо-тихо крадусь. А ты стоишь один, и ничего у тебя нет. Ветер, волки. Я тихо-тихо из леса подкрадываюсь. И БА-бах! Дарю тебе уже два яблока.
- Папа, не надо.
- Это ты кому сказал?? У тебя же ничего не было. Я дал тебе два. Сколько у тебя теперь?? Как это ты не возьмешь?? Лес, зима. Ты один и не хочешь брать яблок? Зина, уходи, и закрой дверь за собой. Никого, ты один…Только воют, и где-то свистит миллицианер. Тут я незаметно….
Рёв стал невыносимым, и в пол застучали соседи…
- Ну хорошо. Ты сам дал мне одно. Сколько у тебя асталась??
- Одно.
- Значит теперь у меня сколько яблок?
- Одно.
- Давай их сожрем?
- Давай.
Но яблак нет! Жрать нечего! Ты бля в лесу….. адин. Вот это и есть сын абстрактное мышление.

toxic

Добавлено: 2006-08-31 16:24:19

знаю.... но это более жесткий вариант

Julimur

Добавлено: 2006-08-31 16:26:02

...мне мальчика жалько :)))

Kharkov

Добавлено: 2006-08-31 16:31:41

Мне друг из Новосибирска прислал, вы прикидываете сколько этот анекдот обошел стран и городов:))

Che

Добавлено: 2006-08-31 16:33:37

А мне картошку, за яблоки т.е. ни за что пострадала :((((

WuriK

Добавлено: 2006-08-31 16:53:29

Прикольно!:)))))))

Rain

Добавлено: 2006-08-31 17:00:51

kharkov -про антигероя-ну ты филосав=) сложно наверное тебе живёцца, и так всю жизнь - в стремлении стать героем=) зима скоро, тренируйся=)

Rain

Добавлено: 2006-08-31 17:02:23

анекдот прикольный=) жизненно!

Kharkov

Добавлено: 2006-08-31 17:17:51

2 Rain Писец, чувствую себя сволочью - вышел щас покурить из офиса, вышла девушка очень классная из маршрутки, подошел познакомиться... И знаешь, что она мне ответила. Сказала, что недавно похоронила жениха... Писец, аж отвратительно стало от самого себя. Называется вовремя подошел...
Помолчим, ребята немного....

dem

Добавлено: 2006-08-31 23:42:49

2Kharkov: я как-то видел одну анкету, дк там барышня написала, в частности "у меня был парень, но он умер...от счастья" :)))))
Кста, отмазка насчёт жениха - приколола. Барышни, берите на вооружение! Шоб отшить приставучего типа ,говорите ,мол, жених помер. Судя по всему действует наверняка.!!!
О, вот и от Харкова польза получилась, типа, жизненага совета :))))))

Rain

Добавлено: 2006-09-01 09:03:28

2 дэм отмазка-то хорошая, вот только шутить так нельзя...Действует-то наверняка (хотя думаю найдутся отморозки, которых это не остановит), но не шутки это.

К списку тем

Всего ответов: 116. Страниц: 4

 ‹ 1234

У вас нет достаточно прав для создания своего ответа
Зарегистрируйтесь либо авторизируйтесь на сайте